Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda !
Whatsapp Destek : 0532 278 00 51
Ürünlerimiz Gaziantep'te Üretilmektedir..

Tatlılarımız

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Bohça

Antep Tatlıları bu sefer de Bohça tatlısı ile karşınızda... lezzeti ve kalitesi ile yine damakları tadlandıracak olan Bohça tatlısını kaliteli, hijyenik ortamlarda %100 organik olarak üretiyor sizlere sunuyoruz.
Anteptatlilari.com
90,00 ₺

Bülbül Yuvası

Antep usulü Bülbül Yuvası Baklavası özel işçilik ister. Her baklava ustasıyım diyen bu tatlının hamurunu ve tatlının şerbetini tutturamaz. Bunun nedeni ise Bülbül Yuvası baklavasının çok özel bir şekilde açılmış yufkadan yapılmasıdır. Hamur açma işleminden tatlının fırınlanıp şerbetlenmesine kadar her detay bülbül yuvası baklavası için çok önemlidir.
Anteptatlilari.com
115,00 ₺

Burma Kadayıf

Fıstıklı Burma Kadayıf günlük, taze, doğal Antep Fıstığı, tereyağı ve şerbetten yapılır. Bölgesel doğal tereyağı ile ısıtılan burma kadayıflar kızardıktan sonra üzerine dökülen özel şerbet ile servise hazır hale getirilir.
Anteptatlilari.com
90,00 ₺

Cevizli Baklava

Türk mutfağı tatlılarının en sevilen ve klasikleşen lezzetlerinden biri olan cevizli baklava, bir buçuk asırlık lezzet geleneği ile, Türkiye’nin en iyi baklava ustalarınca hazırlanmaktadır. İçeriğinde kullanılan birinci sınıf malzemelerin kalitesi cevizli baklavada birleşiyor ve bu tat Antep Tatlıları ile sizlerle buluşuyor.
Anteptatlilari.com
70,00 ₺

Dolama

Sıhhat ve lezzet, fıstık dolamada bir arada... İncecik açılmış yufka içerisinde şekerle harmanlanan fıstık parçaları ile ortaya tadına doyum olmayan bir lezzet çıkıyor.
Anteptatlilari.com
115,00 ₺

Fıstık Ezmesi

Yöresel lezzetlerimiz baklava ve Antep fıstığı kadar büyük öneme sahip fıstık ezmesi tatlımız ya da farklı bir ifadeyle şekerlememiz; Gaziantep’imizin fıstıklarıyla hazırlanmaktadır. Bildiğiniz gibi kentimiz Antep fıstığı üretiminde yurt çapında lider konumdadır. Bizlerde bu avantajı fırsata dönüştürerek, sizler için geleneksel tada sahip, doğal Antep fıstığıyla hazırlanan fıstık ezmelerini keyifle ve özenle üretmekteyiz.
Anteptatlilari.com
100,00 ₺